Chip tuning Legnica

Chip tuning świdnica i okolice

chip tuning świdnica- więcej mocy

Chip tuning Świdnica pasja i miłość do samochodów to punkt wyjścia do profesjonalnego tuningu. Od kilku lat zajmujemy się elektroniką samochodową. Tuningu samochodów dokonujemy z wykorzystaniem innowacyjnego sprzętu z branży automotiv. Posiadamy autoryzację WinOls zapewniającą  w 100% bezpieczny tuning. Poniżej zamieszczamy naszą licencję. Jeżeli szukasz miejsca w którym bezpiecznie dokonasz podniesienia mocy w swoim samochodzie firma Szopkar to słuszna decyzja. Zaufaj profesjonalistom z branży. 

Szukasz usługi chip tuningu na terenie Świdnicy ! Skontaktuj się z nami wystroimy Twój samochód wedle indywidualnych wytycznych.

Kilka informacji o tuningu……

Jak działa remapowanie?

Ponowne mapowanie, czasami nazywane tuningiem ECU, ma miejsce, gdy ustawienia „jednostki sterującej silnika” (ECU) samochodu są zmieniane w celu poprawy kilku obszarów osiągów pojazdu. Nadpisując istniejące ustawienia nowym oprogramowaniem, właściciel może przeprogramować samochód, aby zarządzać wtryskiem paliwa, przepływem powietrza, czujnikami i nie tylko (w granicach prawnych).

Co robi remapowanie ECU?

 

Jak wspomniano powyżej, remapowanie pozwala na zmianę osiągów pojazdu poprzez zmianę sposobu, w jaki silnik napędza samochód, jednak to sposób, w jaki kierowca wybiera dostrojony samochód, ostatecznie decyduje o tym, jakie efekty przyniesie tuning ECU.

 

Na przykład powszechne jest przekonanie, że remapowanie pojazdu nie ma wpływu na zużycie paliwa, jednak technicznie nie jest to prawdą. W wyniku remapowania ECU samochód zwykle odnotowuje wzrost mocy, co może odbywać się kosztem większego zużycia paliwa. Właściciele często jeżdżą swoimi samochodami bardziej „entuzjastycznie” po przemapowaniu, przyspieszając szybciej, gdy to możliwe, aby cieszyć się zauważalną różnicą w mocy ich samochodu, a tym samym dodatkowo zwiększając zużycie paliwa.

 

Z drugiej strony, jeśli kierowca zdecyduje się zmienić swoje nawyki jazdy, aby jak najlepiej wykorzystać zwiększoną moc i moment obrotowy w całym „zakresie obrotów” i zmianach biegów, można poprawić oszczędność paliwa. Tak naprawdę sprowadza się to do tego, w jaki sposób kierowca zdecyduje się korzystać z tuningowanego samochodu, co decyduje o jego ekonomicznym charakterze.

 

Zmiana mapowania pojazdu może również mieć natychmiastowy wpływ na prędkość i moc; w niektórych przypadkach remapperzy twierdzą, że zwiększyli moc o 30-40 KM i moment obrotowy do 80 nm!

 

Silnik samochodu może również stać się bardziej responsywny, umożliwiając kierowcy łatwiejsze wyprzedzanie. Może to również zmniejszyć liczbę zmian biegów, które kierowca musi wykonać, pozwalając mu radzić sobie z sytuacjami, które wymagają większego momentu obrotowego bez schodzenia na niższe biegi. Ponownie, może to pomóc w zwiększeniu oszczędności paliwa, jeśli jest używane strategicznie.

Zalety chip tuningu:

chiptuning zgorzelec

Koszt chip tunigu Świdnica

Chip Tuning Świdnica to miejsce w którym za rozsądne pieniądze zwiększysz moc w swoim samochodzie..

chiptuning legnica

chiptuning świdnica

chip tuning Świdnica

Pasja, profesjonalizm i doświadczenie to wyróżnia nas na tle konkurencji. Świadczymy usługi na terenie Świdnicy i okolic. 

 

Zobacz co robimy

Ostanie zrealizowane tuningi

Land rover usuwanie adblue
03mar

Land rover usuwanie adblue

Land Rover Usuwanie Adblue Usuwanie Adblue jest procesem, który polega

IVECO STRALIS 460 ADBLUE -PODNIESIENIE MOCY
01maj

IVECO STRALIS 460 ADBLUE -PODNIESIENIE MOCY

Iveco Stralis EDC17CV41 . Ciężarówka trafiła do warsztatu z uszkodzonym

02mar

Usuwanie adblue Peugeot Usuwanie adblue Peugeot Usuwanie adblue Peugeot. Zastanawiałeś