Regeneracja filtra DPF/FAP Dolny Śląsk - Usuwanie adblue Dolnośląskie

Dopalanie filtra DPF/FAP usuwanie adblue

Regeneracja filtra DPF/FAP Dolny Śląsk - Usuwanie adblue Dolnośląskie

usuwanie adblue dolnośląskie 

Regeneracja filtra DPF/FAP Dolny Śląsk – Usuwanie adblue Dolnośląskie. Usuwanie adblue oraz naprawa dpf to bardzo często wyszukiwane hasła w internacie. Wielu kierowców zmaga się z poważnymi  usterkami tych podzespołów samochodu. System oczyszczania spalin w pojazdach osobowych oraz ciężarowych to zaawansowany układ który ulega awarii w najmniej oczekiwanym momencie. Czyszczenie dpf  w samochodach z dużym przebiegiem przynosi krótkotrwały efekt. Filtr cząstek stałych po tym zabiegu nie zawsze wraca do pełnej sprawności. Wypalanie DPF jest jedną z metod udrożnienia filtra. Wraz z uszkodzeniem w.w elementów dodatkowym systemem który zawodzi jest  układ adblue.

Typowe usterki związane z uszkodzeniem adblue-dpf-katalizatora:

  • utrata mocy
  • tryb awaryjny
  • odliczanie przebiegu kilometrów
  • check engine
  • brak możliwości odpalenia saochodu
  • wysokie spalanie średnie

Adblue cena to pytanie które wielu osobom spędza sen z powiek. Wysoki  koszt mocznika wielokrotne awarie wtryskiwacza SCR, pompy SCR oraz sond NoX powodują że wielu kierowców decyduje się na usunięcie adblue oraz filtra DPF. Serwis samochodowy  Szopkar  położony na dolnym śląsku niedaleko Wrocławia świadczy profesjonalne usługi wyłączania w.w systemów. Doświadczona kadra oraz znakomite zaplecze warsztatowe pozwala w profesjonalny zajmować się elektroniką samochodową. 

 

czyszczenie filtra dpf

Koszt Regeneracja filtra DPF/FAP Dolny Śląsk - Usuwanie adblue Dolnośląskie

Ceny związane z regeneracją, dopalaniem czy naprawą  filtra cząstek stałych oraz usuwaniem ad blue ustalamy indywidualnie gdyż są one uzależnione od rodzaju układu wydechowego pojazdu oraz wybranego przez Państwo rozwiązania.

usuwanie adblue dolnyśląsk

serwis DPF/FAP/adblue w szopkar

Dopalanie filtra DPF/FAP- usuwanie adblue Dolny Śląśk

Szukasz skutecznej metody czyszczenia DPF ? Filtr cząstek stałych jest zapchany ? Twoj samochód ma uszkodzony ad blue. Sk0ntaktuj się z serwisem Szopkar naprawimy twoje auto w ekspresowym czasie.