usuwanie DPF Legnica

Usuwanie filtra DPF/FAP

usuwanie DPF Legnica

Usuwanie DPF Legnica. Jeżeli Twoje auto utraciło moc lub nadmiernie kopci może to byc pierwszy sygnał związany z zapchanym filtrem PDF. Filtr DPF ma swoją określoną żywotność przewidzianą przez producenta. Zazwyczaj filtr dpf przewidziany jest na około 150 tyś. km. Po tym czasie traci swoje właściwości katalityczne. Próby “prania dpf, czy wyszukiwanie w sieci haseł typu regeneracja DPF, naprawa dpf niewiele zmieni !!! Jako serwis z wieloletnim doświadczenie jesteśmy w stanie rozwiązać problem z DPf w twoim samochodzie. Usuwanie DPf Legnica to skuteczna pomoc w rozwiązaniu problemu. 

Jako mobilna firma możemy wykonać przeprogramowanie sterownika na terenie takich miast jak :

Usuwanie DPF Wrocław

Usuwanie DPF Legnica

Usuwanie Lubin

Usuwanie DPF Wałbrzych

Usuwanie DPF Polkowice

Usuwanie DPF Zgorzelec

Usuwanie DPF Świdnica

Często usterce filtra cząstek stałych towarzyszu usterka systemu adblue . Przy usterce SCR samochód zaczyna odliczać kilometry . Po przejechaniu zadanego dystansu dalsza jazda jest niemożliwa. Poszukujesz rozwiązania awarii obu systemów doskonale trafiłeś. 

Profesjonalne wyłączanie systemu adblue dolny Śląsk. Ta usługa jest dla Ciebie. Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom i profesjonalistom. 

 

 

 

Podstawowe objawy zapchanego filtra DPF:

  • spadek mocy samochodu
  • nadmierne dymienie
  • podniesiony poziom oleju
  • nierówn praca silnika

W sytuacji kiedy pranie DPF nie pomogło a wielu mechaników poddało się ! Skorzystaj z profesjonalnych rozwiązań które raz na zawsze wyeliminują problem uszkodzonego DPF

usuwanie dpf jelenia góra 

dfp fap jelenia góra

Koszt usuwania DPF/FAP

Koszt usunięcia DPF jest uzależniony od wielu czynników. Usytuowania  filtra w pojeździe, czasu niezbędnego do jego demontażu. Na wszystkie pytania odpowiemy telefonicznie.

serwis DPF/FAP w szopkar

Dopalanie filtra DPF/FAP

W niektórych sytuacjach skutecznym zabiegiem jest wykonanie procedury dopalania filtra DPF . Niestety zabieg ten jest krótkoterminowy i problem zapchanego filtra powraca. Jako firma zajmująca sie naprawą DPF jesteśmy w stanie zaproponować skuteczne rozwiązania problemu. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego.