Elektronika samochodowa
Jelenia Góra

Elektronika samochodowa

Elektronika samochodowa jest nieodłącznym elementem każdego auta. Z roku na rok coraz więcej przybywa aut posiadających różnorodne moduły sterujące, które mają za zadanie usprawnić i podnieść komfort jazdy. Na rynku motoryzacyjnym występują już auta samokierujące, samoparkujące czy samohamujące. 

Zakres pracy elektromechanika poszerza się więc bardzo szybko. Szopkar wychodzi naprzeciw oczekiwaniom teraźniejszego rynku samochodowego i oferuje Państwu możliwość naprawy instalacji elektrycznej auta przez profesjonalnych elektromechaników. Nasz zakres wiedzy w tej dziedzinie oparty jest na wieloletnim doświadczeniu oraz licznych szkoleniach. Diagnozę komputerową auta oraz naprawy elektromechaniczne wykonujemy przy użyciu specjalistycznych maszyn dlatego też oferujemy trafną diagnozę po dokonaniu której wykonujemy kompleksową naprawę wykrytej usterki. Szybkie i prawidłowe zlokalizowanie awarii pozwala nam zaoszczędzić Państwa czas i finanse. 

Elektronika samochodowa odpowiada za nienaganną pracę silnika w aucie i ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy dlatego też zachęcamy kierowców do szybkiego kontaktu w sytuacji, gdy pojawią się problemy z elektroniką aby uniknąć uszkodzenia innych podzespołów.

elektronik samochodowy jelenia góra

Potrzebujesz pomocy elektryka samochodowego?

Skontaktuj się z nami i poinformuj o objawach usterki w Twoim aucie
kodowanie i adaptacja modułów jelenia góra

Elektronika samochodowa w szopkar

Zakres usług