Chip tuning Lubań

Chip tuning Lubań i okolice

chip tuning Lubań- więcej mocy

Chip tuning Lubań– poszukujesz sprawdzonego wrsztatu tuningu pojazdów osobowych ? Dobrze trafiłeś. Szopkar tuning Lubań to firma która z pasją realizuje nawet najbrdziej wymagające realizacje. Profesjonalne zaplecze oraz sprzęt do tuningu pozwala nam na bezpieczny a zarazem profesjonalny chip tuning . Pasaj i miłośc do motoryzacji sprawia żę do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Sprawdz jak bardzo są zadowoleni nasi klienci

 

 

Kilka informacji o tuningu……

Jak działa remapowanie?

Ponowne mapowanie, czasami nazywane tuningiem ECU, ma miejsce, gdy ustawienia „jednostki sterującej silnika” (ECU) samochodu są zmieniane w celu poprawy kilku obszarów osiągów pojazdu. Nadpisując istniejące ustawienia nowym oprogramowaniem, właściciel może przeprogramować samochód, aby zarządzać wtryskiem paliwa, przepływem powietrza, czujnikami i nie tylko (w granicach prawnych).

Co robi remapowanie ECU?

 

Jak wspomniano powyżej, remapowanie pozwala na zmianę osiągów pojazdu poprzez zmianę sposobu, w jaki silnik napędza samochód, jednak to sposób, w jaki kierowca wybiera dostrojony samochód, ostatecznie decyduje o tym, jakie efekty przyniesie tuning ECU.

 

Na przykład powszechne jest przekonanie, że remapowanie pojazdu nie ma wpływu na zużycie paliwa, jednak technicznie nie jest to prawdą. W wyniku remapowania ECU samochód zwykle odnotowuje wzrost mocy, co może odbywać się kosztem większego zużycia paliwa. Właściciele często jeżdżą swoimi samochodami bardziej „entuzjastycznie” po przemapowaniu, przyspieszając szybciej, gdy to możliwe, aby cieszyć się zauważalną różnicą w mocy ich samochodu, a tym samym dodatkowo zwiększając zużycie paliwa.

 

Z drugiej strony, jeśli kierowca zdecyduje się zmienić swoje nawyki jazdy, aby jak najlepiej wykorzystać zwiększoną moc i moment obrotowy w całym „zakresie obrotów” i zmianach biegów, można poprawić oszczędność paliwa. Tak naprawdę sprowadza się to do tego, w jaki sposób kierowca zdecyduje się korzystać z tuningowanego samochodu, co decyduje o jego ekonomicznym charakterze.

 

Zmiana mapowania pojazdu może również mieć natychmiastowy wpływ na prędkość i moc; w niektórych przypadkach remapperzy twierdzą, że zwiększyli moc o 30-40 KM i moment obrotowy do 80 nm!

 

Silnik samochodu może również stać się bardziej responsywny, umożliwiając kierowcy łatwiejsze wyprzedzanie. Może to również zmniejszyć liczbę zmian biegów, które kierowca musi wykonać, pozwalając mu radzić sobie z sytuacjami, które wymagają większego momentu obrotowego bez schodzenia na niższe biegi. Ponownie, może to pomóc w zwiększeniu oszczędności paliwa, jeśli jest używane strategicznie.

Zalety chip tuningu:

chiptuning zgorzelec

Koszt chip tunigu Lubań

Chip Tuning Świdnica to miejsce w którym za rozsądne pieniądze zwiększysz moc w swoim samochodzie..

chiptuning legnica

chiptuning świdnica

chip tuning Lubań

Pasja, profesjonalizm i doświadczenie to wyróżnia nas na tle konkurencji. Świadczymy usługi na terenie Świdnicy i okolic. 

 

Zobacz co robimy

Ostanie zrealizowane tuningi

Porsche 4.2 TDI 385hp
12maj

Porsche 4.2 TDI 385hp

Porsche 4.2 TDI 385hp Porsche 4.2 TDI 385hp – Potęga

IVECO STRALIS 460 ADBLUE -PODNIESIENIE MOCY
01maj

IVECO STRALIS 460 ADBLUE -PODNIESIENIE MOCY

Iveco Stralis EDC17CV41 . Ciężarówka trafiła do warsztatu z uszkodzonym

SangYong Rexton adblue
08maj

SangYong Rexton adblue

SangYong Rexton adblue. Jeśli chodzi o SangYonga i usuwanie adblue,