Naprawa adblue Peugeot. W grupie  PSA system adblue jest bardzo awaryjny. Jego serwisowanie jest w zasadzie nie możliwe. Stosowanie popularnych środków zapobiegających krystalizacji mocznika dział odwrotnie. Popularna w ostatnim czasie chemia zapobiegająca awaryjności systemu adblu doprowadza do uszkodzenia zespołu pompo- wtryskowego adblue. 

Naprawa adblue peugeo Usuwanie adblue peugeot

Jak rozwiązać sytuacje w której stajemy przed decyzją naprawiać czy wyłączać system adblue ?!

Odpowiedz na to pytanie znajdziesz sam czytając ten krótki wpis do końca.

  1. Naprawa adblue peugeot – w tym przypadku koszty są nie małe. W grupie Psa zbiornik jest zintegrowany w całości z pompą, grzałką i pływakiem. Koszt wymiany to około 5 tyś. Serwisy na obecną chwilę nie udzielaja gwarancji lub zapisy gwarancyjne są bardzo mgliście sformułowane. Mowa oczywiście o gwarancji na wymienione elementy adblue. Zazwyczaj po wizycie w ASO i wydaniu kilku tysięcy złotych problem powraca jak błyskawica !!! Serwis oczywiście rozpatzry Twoją gwarancję. Auto znów zostaje unieruchomione na długi czas….. I zjawia się odpowiedz serwisu naprawa gwarancyjna odrzucona. Dlaczego ? Ponieważ wiąże sie to z zamontowaniem kolejnego kosztownego zbiornika Adblue 🙂 Naprawa adblue peugeot
  2. Regeneracja – tu problem zaczyna się w monecie wyboru takiej oferty. Jeżeli zespoł pompo-wytryskowy jest zintegrowany w całość i nienaprawialny skąd takie oferty ? To nabijanie ludzi w butelkę ! Cały element zostaje zazwyczaj umyty w myjce ultradźwiękowej 🙂pompa adblue peugeot naprawa adblue peugeot.pompa adblue peugeot. Niestety po założeniu nadal nie działa a osoba dokonująca “regeneracji” odpowiada że jeszcze nox… adaptacja itp,itd. :):) Ze względu na złożoność systemu nigdy nie wyegzekwujemy od takiej osoby roszczenia z tytułu gwarancji. Mało tego jest to tylko próba regeneracji uszkodzonego  elementu i nie ma co się spodziewać cudów.
  3. Naprawa adblue Peugeot– jeżeli przeczytałeś ten krótki wstęp i nadal nie wiesz co zrobić ? ?odpowiedz jest prosta  – zadzwoń do nas i wprogramuj układ SCR. Usługa jest przeprowadzana przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Udzielamy bezterminowej gwarancji. Po wprogramowaniu adblue nie zmienia sie norma emisji spalin. Zaoszczędzisz czas , pieniądze i nerwy.
naprawa adblue peugeot

naprawa adblue peugeot wrocław

Naprawa adblue  peugeot Wrocław – zapobiegaj powstaniu usterki systemu SCR przed czasem. Zaoszczędź pieniądze na kosztownych naprawach układu adblue. Usuwamy usterki adblue w pojazdach MAN, DAF, SCANIA, MERCEDES ACTROS, IVECO, VOLVO 

naprawa adblu peugeot wrocław W SZOPKAR

Jak wyłączamy system ADBLUE we wrocławiu

Naprawy-wyłączenia adblue dokonujemy poprzez modyfikację oprogramowania w sterowniku głównym silnika. W samochodach ciężarowych wymagana jest jeszcze dodatkowo aktualizacja sterownika SCR. Przestrzegamy przed firmami które wykonują tą usługę w systemie tzw. “dojedziemy” i zrobimy. Nie istnieje możliwość profesjonalnego dezaktywowania adblue w warunkach polowych. W sytuacji kiedy pojazd znajduje się unieruchomiony na drodze możemy odblokować samochód. To pozwoli na dojazd do naszego serwisu SZOPKAR gdzie w sposób profesjonalny dokonamy wszelkich kluczowych zmian w oprogramowaniu pojazdu.

Wyłączane elementy układu SCR :

Zalety naprawy AdBlue wrocław