dpf lubań filtra DPF/FAP

DPF Lubań

Usuwanie DPF Lubań. Firma szopkar świadczy usługi z zakresu profesjonalnej diagnostyki układów oczyszczania spalin. Jeżeli już wielokrotnie poddawałeś filtr regeneracji bez skutków. Twój pojazd nadal niedomaga jesteśmy w stanie pomóc rozwiązać problem z zapchanym DPF. 

Usuwanie DPF Lubań to usługa polegająca na przeprogramowaniu sterownika silnika w sposób taki aby auto spełniało wszystkie normy emisji i bezproblemowo przechodziło przeglądy. 

usuwanie dpf Lubań usuwanie dpf Lubań

Naprawa, regeneracja DPF w samochodzie którego przebieg przekracza 170 tyś/km nie przyniesie efektu na długo. Filtr traci swoje właściwości katalityczne i NIE DA SIĘ go zregenerować. Posiadamy profesjonalny sprzęt i wiedzę jak poradzić sobie z problemem. Każde auto dostroimy w ten sposób aby emisja spalin po usunięciu DPf spełniała wszystkie normy. 

Nie daj się zwieść tanimi zamiennikami z aukcji internetowych fabryczny filtr DPf spełniający swoją funkcję kosztuje kilka tysięcy złotych. Skąd ta cena ?? Wynika to z zawartych w filtrze pierwiastków szlachetnych takich jak plad, platyna etc.

Nie istnieje 100% metoda “regeneracji DPF !!!!!!! Tylko przeprogramowanie samochodu pozwala wyeliminować wielokrotne wizyty u mechanika.

Jak działa DPF 

Regeneracja to proces zaprogramowany w ECU Twojego pojazdu przez producenta jako metoda usuwania nagromadzonej sadzy z filtra cząstek stałych, która gromadzi się podczas normalnej jazdy.
Z poziomu programowania pojazdu dostępne są dwie metody: pasywna (z ciepła spalin silnika podczas normalnej pracy lub poprzez dodanie katalizatora do filtra) lub aktywnie wprowadzanie bardzo wysokiej temperatury do układu wydechowego.
Zwykle ECU monitoruje jeden lub więcej czujników, które mierzą przeciwciśnienie i/lub temperaturę z dpf, i na podstawie zaprogramowanych punktów komputer podejmuje decyzję, kiedy aktywować cykl regeneracji, w zależności od przypadku! Zakładając, że temperatura spalin osiągnie określony wcześniej wysoki punkt, regeneracja rozpocznie się… czasami można usłyszeć inny dźwięk silnika lub zabawny zapach.

Przyczyną blokowania DPF w wielu przypadkach jest to, że możesz podróżować na krótkich dystansach, a DPF zasadniczo sam się oczyszcza (nazywa się to regeneracją) sadza zostanie wypalona z filtra w wysokiej temperaturze, co zwykle ma miejsce, gdy pojazd jest w ruchu przy średnich i wysokich obrotach.

Jako mobilna firma możemy wykonać przeprogramowanie sterownika na terenie takich miast jak :

Usuwanie DPF Wrocław

Usuwanie DPF Legnica

Usuwanie Lubin

Usuwanie DPF Wałbrzych

Usuwanie DPF Polkowice

Usuwanie DPF Zgorzelec

Usuwanie DPF Świdnica

Często usterce filtra cząstek stałych towarzyszu usterka systemu adblue . Przy usterce SCR samochód zaczyna odliczać kilometry . Po przejechaniu zadanego dystansu dalsza jazda jest niemożliwa. Poszukujesz rozwiązania awarii obu systemów doskonale trafiłeś. 

Profesjonalne wyłączanie systemu adblue dolny Śląsk. Ta usługa jest dla Ciebie. Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom i profesjonalistom. 

 

 

Podstawowe objawy zapchanego filtra DPF:

  • spadek mocy samochodu
  • nadmierne dymienie
  • podniesiony poziom oleju
  • nierówn praca silnika

W sytuacji kiedy pranie DPF nie pomogło a wielu mechaników poddało się ! Skorzystaj z profesjonalnych rozwiązań które raz na zawsze wyeliminują problem uszkodzonego DPF

 

dfp fap jelenia góra

Koszt usuwania DPF lubań

Koszt usunięcia DPF jest uzależniony od wielu czynników. Usytuowania  filtra w pojeździe, czasu niezbędnego do jego demontażu. Na wszystkie pytania odpowiemy telefonicznie.

serwis DPF/FAP w szopkar

Dopalanie filtra DPF/FAP

W niektórych sytuacjach skutecznym zabiegiem jest wykonanie procedury dopalania filtra DPF . Niestety zabieg ten jest krótkoterminowy i problem zapchanego filtra powraca. Jako firma zajmująca sie naprawą DPF jesteśmy w stanie zaproponować skuteczne rozwiązania problemu. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego.