REGENERACJA FILTRA DPF/FAP Jelenia Góra

Dopalania filtra DPF/FAP

Naprawa DPF/FAP

Filtr cząstek stałych przyczynia się do poprawy jakość powietrza dlatego też warto o niego zadbać jeśli nie przyczynia się do nagminnych awarii samochodu i nie generuje wysokich kosztów utrzymania auta. Regeneracja jest więc alternatywą do zabiegu usunięcia filtra z układu wydechowego. 

regeneracja dpf
regeneracja dpf

regeneracja dpf

 Naprawa filtra DPF/FAP jest dopuszczalna w sytuacji gdy rdzeń filtra nie uległ stopieniu i zachował swoje właściwości. W takiej sytuacji zalecamy profesjonalną regenerację poprzez wyczyszczenie filtra w specjalistycznej maszynie. Naprawa DPF/FAP pozwala w pełni zachować sprawność filtra. 

Regeneracja filtra Dpf – nie wiesz co zrobić z usterką filtra Dpf. Zadzwoń 579 558 510 odpowiemy na wszystkie pytania.

dfp fap jelenia góra

Koszt regeneracji firltrów DPF/FAP

Ceny związane z regeneracją, dopalaniem czy naprawą  filtra cząstek stałych ustalamy indywidualnie gdyż są one uzależnione od rodzaju układu wydechowego pojazdu oraz wybranego przez Państwo rozwiązania.

serwis DPF/FAP w szopkar

Dopalanie filtra DPF/FAP

W sytuacji gdy filtr jest uszkodzony a jego stan nie pozwala na regenerację zachęcamy do wymiany DPF/FAP na nowy

Kolejnym a zarazem najpopularniejszym zabiegiem wykonywanym w autach poruszających się w obszarze miejskim jest wypalanie filtra DPF/FAP. Proces ten polega na dopaleniu zalegającej sadzy w filtrze poprzez wprowadzenie auta w stan wysokich obrotów przy stałej prędkości.